آموزش های مرتبط با فن آوری اطلاعات
1 2 3
راهنمای سامانه تغذیهآموزش و ترفندهای ویندوز 10راهنمای سامانه تدارکاتراهنمای تسویه حساب کارکنانآموزش : راهنمایی تصویری نصب افزونه‌ها به فایرفاکسراهنمای سامانه بیمه تکمیلیشرکت در کلاس های آنلاینراهنمایی شرکت در آزمون آنلاینآموزش سامانه آزمون های آنلاین فرادیدآموزش استاد در سامانه نویدآموزش دانشجو در سامانه نویدآموزش استفاده توابع آماری در اکسلآموزش دوره سيستم مديريت اطلاعات سلامتآموزش کاربردی شبکه
معرفی شبکه های کامپیوتری (Network)


آشنایی و با نرم افزار های آمارراهنمای سامانه نقل و انتقالات
راهنمای آموزش ثبت نام سامانه نقل و انتقالات


راهنمای کاربری نرم افزار برگزاری جلسه آنلاین Adobe connect
نکات قابل توجه برای ورود به جلسه ویدئو کنفرانس : 1. مطالعه دقیق فایل راهنما که به صورت پیوست ارسال شده است . 2. وجود تجهیزات لازم اعم از یک هدفن و لب تاپ نیز ضروری است . 3. ورود به سامانه از طریق آدرس اعلام شده


چرا و چگونه وبکم خود را غیرفعال کنیم؟
در گذشته ترس از وبکم در دسته‌ی رفتارهای پارانویا قرار می‌گرفت، ولی با گذشت زمان، در گزارشات و افشاگری‌ها ثابت شد که بقیه واقعاً می‌توانند از طریق همین وبکم در زندگی شما جاسوسی کنند. با ما در این مطلب همراه باشید تا به شما بگوییم که چرا باید وبکم خود را غیرفعال کرده یا روی آن را بپوشانید.


آموزش proteu
نرم افزار پروتس یک شبیه ساز کامل مدار دیجیتال و آنالوگ می باشد.از خصوصیات بارز این نرم افزار توانایی آن در شبیه ساز های مدارهای میکروکنترلی می باشد .


آموزش linux
لینوکس (Linux) نام یک سیستم‌ عامل رایانه‌ای است که معروف‌ترین نمونه نرم‌افزار آزاد و گسترش به روش متن‌باز (Open Source) شناخته می‌شود. در واقع تنها باید هستهٔ لینوکس را لینوکس نامید، اما به طور معمول این واژه به سیستم‌عامل‌های یونیکس‌مانندی (یا گنو/لینوکسی) اطلاق می‌شود که بر مبنای هستهٔ لینوکس و کتاب‌خانه‌ها و ابزارهای پروژه گنو ساخته شده‌اند.


1 2 3
< >