پیوندها  
  آموزش زبان انگليسي
در هر کجای ایران که هستید زبان انگلیسی را در محل کار و یا محل زندگی خود بصورت آنلاین (e-learning) با هزینه ای مناسب و در مدت زمانی کوتاه با جدیدترین متدهای آموزشی بیاموزید و در پایان موفق به اخذ دیپلم بین المللی از دانشگاه کمبریج گردید. يكي از اهداف مهم سایت آموزش زبان OLC به عنوان اولین و تنها سایت تخصصی آموزش زبان انگلیسي (E-learning) مجازی و الکترونیکی در ایران، آموزش مکالمه زبان انگليسی به كساني است كه با توجه به علاقه زيادی که به فراگيری زبان انگليسي دارند به هر دليل تاكنون نتوانسته اند به اين امر بپردازند‌.

  پايگاه اطلاع‌رساني كتابخانه‌هاي ايران
در اين پايگاه اطلاع رساني، شما مي توانيد هر كتابي را با هر موضوعي جستجو كرده و اطلاعات كاملي را از كتاب مورد نظر خود ببينيد. همچنين مي توانيد اطلاع حاصل نماييد كه كتاب مورد نظرتان در چه كتابخانه اي موجود مي باشد.

  سایت مقالات مهندسی فناوری اطلاعات IT

  سایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای
بازی‌های ویدئویی و رایانه‌ای به لحاظ تأثیرگذاری خود در زمینه فرهنگ‌سازی، رشد و تکوین شخصیت فرهنگی و علمی و ایفای نقش‌های آموزشی و کمک آموزشی و همچنین پر کردن بخشی از اوقات فراغت گروه‌های سنی مختلف جامعه از جایگاه ویژه‌ای و مهمی برخوردار می‌باشند. بنا به اهمیت مزبور، توجه بیش از پیش به برنامه‌ریزی برای تولید محصولات فرهنگی جدید (همچون بازی‌های رایانه‌ای مناسب) و اهتمام ویژه به امر نخبگان جهت شناسایی و ساماندهی آنان به منظور بهره‌گیری بهتر از این قشر ممتاز از ضرورت بالایی برخوردار است. بر اساس این ضرورت، بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برای برنامه‌ریزی و حمایت از فعالیت‌های مرتبط در تمامی زمینه‌های فرهنگی، هنری و فنی صنعت بازی‌های ویدئویی و رایانه‌ای، زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تأسیس شده است.

  سایت یادگیری آنلاین فرادرس
سازمان علمی و آموزشی «فرادرس» (Faradars) از قدیمی‌ترین وب‌سایت‌های یادگیری آنلاین است که توانسته طی بیش از ده سال فعالیت خود بالغ بر ۱۰۰۰۰ ساعت آموزش ویدیویی در قالب فراتر از ۲۰۰۰ عنوان علمی، مهارتی و کاربردی را منتشر کند

  شبکه ویدئو کنفرانس شوکا
شبکه ویدئو کنفرانس شوکا فناوری ویدئو کنفرانس را با استفاده از پیشرفته‌ترین فناوری ارتباطات ویدئویی، به‌صورت «کاربرد-محور» و در قالب سرویس (Video Conferencing as a service) در اختیار کاربران قرار می دهد.

تعداد بازدید:   ۲
< >