برگزاری جلسه توانمندسازی رابطین سایت در 29 دی ماه 1400

29 دی 1400
مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه با همکاری معاونت تحقیقات و فناوری اطلاعات جلسه آموزشی توانمندسازی رابطین سایت را برگزار نمود.

این جلسه با حضور رابطین سایت های دانشگاهی به صورت آنلاین و حضوری به صورت همزمان در سالن فارابی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار گردید. در ابتدای جلسه خانم مهندس حمادی، رئیس گروه نرم افزار و پورتال دانشگاه، ضمن خوش آمد گویی به حاضران در جلسه، در خصوص رتبه بندی وبومتریک جهانی پورتال دانشگاه و اعلام آخرین رتبه دانشگاه مواردی را بیان داشتند.

در حال حاضر پورتال دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بر اساس آخرین رتبه بندی جهانی وبومتریک دارای رتبه 2658 بین دانشگاه ها و مراکز علمی جهان، رتبه 60 بین دانشگاه های ایران و رتبه 19 بین دانشگاه های علوم پزشکی را دارا می باشد. در ادامه افراد برتر در وب سنجی آذرماه 1400 و وب سایت های فعال در وب سنجی که موفق به کسب امتیاز 800 از 2000 امتیاز فرم وب سنجی را نموده بودند  معرفی شدند.

سپس جناب آقای دکتر خمیسی پور معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه در خصوص اهمیت رتبه بندی جهانی و تاثیر فعالیت و پویایی وب سایت های دانشگاهی بر رتبه بندی جهانی وبومتریک مواردی را بیان داشتند. و از رابطینی که موفق به کسب رتبه برتر در وب سنجی شده بودند تقدیر به عمل آمد.

در ادامه جلسه آموزشی موارد مربوط به فرم وب سنجی دامنه های دانشگاهی توسط خانم مهندس حمادی توضیح داده شد. همچین نحوه کار با پنل مدیریت سایت توضیحاتی ارائه گردید و به پرسش های همکاران در این خصوص پاسخ داده شد.

 

 فایل پیوست

 


کلمات کلیدی:
جلسه     توانمندسازی     رابطین.سایت    

تاریخ بروز رسانی:   2 بهمن 1400

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >