شارژر آهنربایی برای آیفون

5 دی 1396
همانطور که می‌دانید، کیک استارتر یک شرکت آمریکایی عام‌المنعفه است که برای پروژه‌های نوآورانه و استارت‌آپ‌های نوپای خلاق، سرمایه جذب می‌کند. حالا سیستم جدیدی از طریق این شرکت معرفی شده که تا کنون بیش از 4 برابر هدف مدنظر طراحان آن سیستم، سرمایه جمع آوری کرده است!

به گفته ای تی ایران این سیستم جدید Finger Pow نام دارد و قادر است با استفاده از مگنت های مغناطیسی،باتری های گوشی های هوشمند را با سرعت زیاد شارژ کند.این سیستم از 4 مگنت ضدآب تشکیل شده که از طریق اتصال به پایه اصلی(که مجهز به یک باتری 5000 میلی آمپریست) شارژ می شوند. این مگنت ها بعد از شارژ کامل به گوشی هوشمند متصل شده و هرکدام از آنها قادر هستند که یک آیفون 8 را 25درصد شارژ کنند و به همین ترتیب با استفاده از 4 مگنت، میزان شارژ آیفون به 100 درصد می رسد.

از آنجا که حمل پاوربانک نیز یک گزینه مناسب برای شارژ گوشی های هوشمند است،مزیت استفاده از Finger Powچیست؟ برخی از پاور بانک ها وزن سنگینی دارند و برخی نیز واقعا اندازه مناسبی ندارند اما Finger Pow می تواند به راحتی در جیب جا شود.

این محصول از ماه آوریل 2018 برای مشتریان ارسال می شود.Finger Pow با 4 مگنت اصلی، دو آداپتور مغناطیسی، کابل شارژر و یک پایه فقط با قیمت 69 دلار عرضه خواهد شد.با پرداخت 79 دلار، کاربر می تواند یک Finger Pow Plus تهیه کند که این نسخه همراه با 4 مگنت اصلیف دو آداپتور مغناطیسی، دو جا کلیدی، یک کابل شارژر و یک پایه بیس(که قابلیت تبدیل به پاور بانک 5 هزار آمپری را دارد) خریداری کند.

Finger Pow یک راه حل خلاقانه برای آن دسته از کاربرانی است که با مشکل کمبود شارژ گوشی برخورد دارند. این محصول می تواند به این دسته از کاربران کمک کند تا در کمترین زمان ممکن دستگاه های خود را شارژ کنند.

 


کلمات کلیدی:
آیفون     گوشی     شارژر     آهنربایی     کیک.استارتر    

تاریخ بروز رسانی:   5 دی 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >