محبوب‌ترین قابلیت دستگاه‌‌های موبایلی را بشناسید

16 تير 1393
در ماه مه ۲۰۱۴ بیش از ۵۱ درصد زمان اختصاص یافته به دستگاه‌هایی مانند گوشی هوشمند و رایانه لوحی مربوط به ابزار موبایلی می‌شده است و البته این رقم در مشابه سال قبل ۴۳ درصد بوده است.

دستگاه‌های الکترونیکی همراه محبوبیت فراوانی بین مردم دارند و انواع قابلیت‌های آنها مورد استفاده قرار می‌گیرد.اما انواع ابزارهای موبایلی که روی این دستگاه‌ها نصب می‌شوند بیش از هر قابلیت و امکانات دیگری محبوب هستند.
به گزارش ایتنا از رایورز، نتایج حاصل از مطالعه جدید مرکز تحقیقاتی comScore نشان داد که مردم بخش اعظم زمان خود را به استفاده از دستگاه‌های موبایلی اختصاص می‌دهند و کمتر سراغ رایانه شخصی می‌روند و انوع مختلف این دستگاه‌ها به خصوص گوشی‌های هوشمند محبوبیت فراوانی پیدا کرده‌اند.
در این بخش ابزارها و نرم‌افزارهای کاربردی بیشترین توجه را به خود جلب کرده‌اند و گفته می‌شود که بیش از نیمی از زمان اختصاص داده شده به دستگاه موبایلی صرف اجرا و راه‌اندازی این ابزارها می‌شود.
مرکز تحقیقاتی comScore برای کسب این نتایج مطالعات خود را از فوریه ۲۰۱۳ آغاز کرد و سرانجام دریافت که در می ۲۰۱۴ بیش از ۵۱ درصد زمان اختصاص یافته به دستگاه‌هایی مانند گوشی هوشمند و رایانه لوحی مربوط به ابزار موبایلی می‌شده است و البته این رقم در مشابه سال قبل ۴۳ درصد بوده است.

محبوب‌ترین قابلیت‌ها پس از ابزارها و نرم‌افزارهای کاربردی به ترتیب سیستم پخش موسیقی، تصاویر و نقشه آنلاین بوده است و ۹۰ درصد کاربران هم اعلام کردند که استفاده از این قابلیت‌ها روی دستگاه موبایلی را به رایانه‌های شخصی ترجیح می‌دهند.


کلمات کلیدی:
محبوب.ترین     قابلیت     دستگاه     موبایل    

تاریخ بروز رسانی:   16 تير 1393

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >