فتوشاپ بالاخره در قالب یک اپلیکیشن برای آیپد عرضه شد

14 آبان 1398
فتوشاپ پس از مدت‌ها انتظار به‌عنوان اپلیکیشن برای آیپد عرضه شد. این برنامه ویرایش عکس برخی از قابلیت‌های نسخه‌ی اصلی را در اختیار کاربران اپل قرار می‌دهد.

فتوشاپ نزد بسیاری از کاربران به‌عنوان یک برنامه ویرایش عکس حرفه‌ای شناخته می‌شود. به همین دلیل عده‌ی فراوانی از کاربران انتظار دارند که این اپلیکیشن کاربردی علاوه بر نسخه‌ی دسکتاپ در قالب نسخه‌های مبتنی بر سایر ابزارها هم در اختیار آنان قرار بگیرد. با این حال تا همین چند روز قبل کاربران آیپد امکان استفاده از برنامه ویرایش عکس ادوبی را نداشتند.

سال گذشته، این نوید به کاربران آیپد داده شد که اپلیکیشن فتوشاپ تا پایان سال ۲۰۱۹ در اختیار آنان قرار خواهد گرفت. درواقع این وعده درست در زمانی به علاقه‌مندان اپل داده شد که نسخه‌ی ۲۰۱۸ تبلت اختصاصی کوپرتینویی‌ها یعنی iPad Pro به بازار آمد. اکنون که کمتر از دو ماه تا پایان سال جاری باقی مانده است بالاخره این وعده عملی شد و کاربران آیپد برای نخستین بار امکان استفاده از فتوشاپ را یافتند.افراد علاقه‌مند می‌توانند نسخه‌‌ی رایگان اپلیکیشن فتوشاپ را روی آیپد خود نصب کرده و به مدت ۳۰ روز از آن استفاده کنند. پس از پایان‌یافتن مدت زمان یادشده استفاده از اپلیکیشن نام‌برده دیگر رایگان نخواهد بود و باید هر ماه مبلغ ۹/۹۹ دلار بابت آن پرداخت.

البته کاربرانی که حق اشتراک استفاده از Adobe Creative Cloud را در اختیار دارند دیگر نیازی به پرداخت مبلغ مذکور نخواهند داشت. این ابزار مجموعه‌ای از برنامه‌ها و سرویس‌‌های ادوبی است که امکان دسترسی کاربران به تعداد قابل توجهی از اپلیکیشن‌های موبایل و دسکتاپ را فراهم می‌کند؛ برنامه‌هایی که طیف گسترده‌ای از فعالیت‌ها مانند ویرایش ویدئو، توسعه‌ی وب، طراحی گرافیک، ویرایش تصویر و سایر موارد مشابه را در بر می‌گیرد. این مجموعه همچنین امکان استفاده از سرویس‌های ابری ادوبی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.


کلمات کلیدی:
فتوشاپ     ایپد     ادوب     ویرایش     عکس    

تاریخ بروز رسانی:   14 آبان 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >