درخشش دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در نخستین همایش ملی استفاده از آمار در نظام سلامت

19 آبان 1397
تیم اعزامی گروه آمار مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر با کسب عناوین برتر در نخستین همایش ملی استفاده از آمار در نظام سلامت خوش درخشید.

تیم اعزامی گروه آمار مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر با کسب عناوین برتر در نخستین همایش ملی استفاده از آمار در نظام سلامت خوش درخشید.

رییس گروه آمار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با توجه به اهمیت آمار در تصمیم‌گیری‌های مناسب در بستر تکنولوژی اطلاعات سازمانی نخستین همایش ملی استفاده از آمار در نظام سلامت در محور‌های مختلفی برگزار شد.
سیده سارا فرهی بوشهری در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در این همایش دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور در چهار محور آمار و تصمیم‌گیری، آمار و نظام جمع‌آوری داده‌ها، آمار و تبادل داده و اطلاعات و آمار و ساختارهای قانونی دستاوردهای خود را در معرض نمایش و داوری گذاشتند.
فرهی بوشهری افزود: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این همایش کشوری حائز عناوین برتر در بخش‌های مختلفی شد.
کسب رتبه اول در بخش ارائه مقالات
وی بیان داشت: در این همایش دو روزه خانم مهندس صحرایی کارشناس تجهیزات پزشکی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی رتبه اوّل بخش ارائه مقالات را به خود اختصاص داد.
کسب رتبه دوم در بخش تارنماهای واحدهای آمار
رییس گروه آمار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: رتبه دوم تارنماهای واحدهای آمار مدیریت‌های آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به استان بوشهر تعلق گرفت.
کسب رتبه سوم در بخش سالنامه آماری دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور
فرهی بوشهری ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بخش سالنامه‌های آماری دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور موفق به کسب رتبه سوم شد.
تقدیر از غرفه نمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
وی خاطرنشان کرد: در برگزاری غرفه‌‎های معرفی فعالیت‌های آماری دانشگاه‌ها، معاونت‌ها و واحدهای ستادی وزارت بهداشت لوح تقدیر همایش به دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اهدا شد.

و این نکته حائز اهمیت است که این موفقیت ها به تنهایی حاصل نشده و همه‌ی اینها مرهون زحمات و تلاش کلیه‌ی همکاران و دوستانی است که از ابتدا تاکنون چرخ‌های این مجموعه را به حرکت درآوردند، خصوص حاصل احساس مسئولیت، دلسوزی، علاقه‌مندی و همیاری‌ مهندس اعظم  حمادی‌ست که طی سالها تلاش بی‌وقفه در سایه‌ی همدلی و وفاق موجبات ارتقاء سطح عملکرد اداره‌ی آمار را فراهم نموده‌اند. 
نخستین همایش ملی استفاده از آمار در نظام سلامت روزهای اول و دوم آبان ماه سالجاری در سالن همایش‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران با شرکت 64 دانشگاه علوم پزشکی کشور برگزار شد.
تیم اعزامی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این همایش متشکل از مهندس حسین طاهرزاده مدیر آمار و فناوری اطلاعات، سید مجید حسینی مدیر روابط عمومی و بین‌الملل، سیده سارا فرهی بوشهری رئیس گروه آمار، زینب شادنیا کارشناس آمار و مریم قنواتی کارشناس اطلاع‌رسانی پزشکی بود.  


کلمات کلیدی:
اولین.همایش.ملی     استفاده.آمار.نظام.سلامت    

تاریخ بروز رسانی:   19 آبان 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >