پوشش صددرصدی اتوماسیون اداری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

13 امرداد 1396
با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری در بیمارستان امام هادی (ع) دیر، کلیه مکاتبات اداری در دانشگاه علوم پزشکی و واحدهای تابعه به‌صورت مکانیزه انجام می‌شود.

 سرپرست مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی و بین‌الملل این دانشگاه اعلام کرد: این دانشگاه از اولین سازمان‌های است که در سال 86 از سیستم اتوماسیون اداری استفاده می‌کند و هم‌اکنون از محدود سازمان‌های در استان به شمار می‌رود که پوشش صددرصدی اتوماسیون در کل استان و خانه‌های بهداشت روستایی برخوردار است.

 مهندس حسین طاهرزاده بیان کرد: با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون بار مراجعات به کمترین حد ممکن رسیده است و در کوتاه‌ترین زمان ممکن با کاهش هزینه‌های نظیر کپی، پرینت نامه‌ها، فاکس و ... مبادلات مکاتبات اداری در دانشگاه و واحدهای تابعه صورت می‌گیرد.
وی تصریح کرد: با توجه به آنکه این سیستم تحت وب است، کارکنان و مدیران دانشگاه در هر زمان و مکانی به کارتابل خود با امنیت بالا دسترسی داشته و انجام امور محوله در مواقع مرخصی و مأموریت امکان‌پذیر است.
سرپرست مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: سامانه شخصی و بایگانی الکترونیک از دیگر قابلیت‌های اتوماسیون اداری مورداستفاده در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به شمار می‌رود.

کلمات کلیدی:
    پوشش     صدردصدی     اتوماسیون.اداری        

تاریخ بروز رسانی:   13 امرداد 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >