چند ترفند برای کار با گوشی G2 ال جی

1392/8/25 0:0

گوشی G2 ال جی از جدیدترین‌های ال جی در بازار موبایل به شمار می‌آید که توانسته به یکی از پرطرفدارترین گوشی‌های این روزها تبدیل شود.
از ترفندهایی G2 ال جی می‌توان در صفحه‌نمایش هوشمند (Smart Screen) اشاره کرد که از قابلیت Smart Screen برخوردار است.
وقتی می‌خواهد به خواب رود ابتدا تلاش می‌کند تا چشمان شما را تشخیص دهد و اگر موفق بود، آیکون چشم روی پنجرۀ اعلان‌ها ظاهر می‌شود.
با استفاده از مجری برنامه‌ها در نمایش دسکتاپ می‌توانید همه برنامه‌های کاربردی را با حرکتی مخالف نیشگون گرفتن (باز کردن انگشت شست و اشاره از هم) مخفی کنید تا تنها تصویر پس زمینه روی صفحۀ اصلی نمایش داده شود.
در ترفند عملکردهای سریع می‌توان به وقتی صفحه‌نمایش خاموش است اشاره کرد که کلید کم کردن صدا را سه ثانیه نگه دارید تا به سرعت به دوربین دسترسی پیدا کنید. شما می‌توانید همان کلید را برای عکس گرفتن نیز فشار دهید.
به گزارش موبنا، همین طور با فشار دادن کلید زیاد کردن صدا و نگه داشتن آن به مدت سه ثانیه، برنامه Quick Note باز می‌شود.
برای اینکه مضمون یا رنگ و لعاب پیامک‌های خود را در برنامه پیام (Messages) تغییر دهید به بخش فهرست (Menu) بروید و در آنجا گزینه تنظیمات را انتخاب کنید.
در این بخش می‌توانید مضامین مکالمه (Conversation Theme) را ببینید.
در همین جاست که می‌توانید از تصویر پس‌زمینه خود یا مضامین پیش‌فرض برای سفارشی کردن برنامه پیامک استفاده کنید. حتی می‌توانید برای هر مخاطب مضمون و تصویر پس‌زمینه متفاوتی اختصاص دهید.
همچنین ال‌جی G2 از قابلیت مدیر کلیپ‌بورد برخوردار است و هر چیزی که کپی کنید، مثل تصویر، در کلیپ‌بورد می‌ماند. برای دسترسی به کلیپ‌بورد، یک کادر متن خالی پیدا کنید، انگشتتان را فشار دهید و نگه دارید و در آخر با انتخاب بخش کلیپ‌ها مستقیماً به کیپ‌بورد هدایت می‌شوید.
در 2 G کلیدهای تنظیم صدا ،خاموش و روشن (Power) به طور منحصربه‌فردی در پشت گوشی قرار گرفته‌اند.
به همین علت، ممکن است تا زمانی که عادت نکرده‌اید، در ابتدا ثبت تصویر آسان نباشد.
برای تسهیل ثبت تصویر صفحه‌نمایش، با عملکرد لمس کششی و کشیدن به سمت راست، در قسمت پایین صفحه‌نمایش، به QuickMemo دسترسی پیدا می‌کنید. از آنجا می‌توانید صفحه را ذخیره کنید یا به اشتراک گذارید.


تاریخ بروز رسانی:   25 آبان 1392

تعداد بازدید:   ۱

 


چاپ
< >