سیستم عامل کروم باقی می ماند

13 آبان 1394

بنابر اعلام گوگل سیستم عامل کروم باقی می ماند

مدیر پروژه سیستم عامل کروم در گوگل می گوید برنامه ای برای کنار گذاشتن و بازنشسته کردن این سیستم عامل وجود ندارد؛ هر چند ممکن است کروم و اندروید در هم ادغام شوند.

به گزارش فارس به نقل از سی نت، به دنبال انتشار اخباری در مورد احتمال بازنشسته شدن سیستم عامل مبتنی بر وب کروم و ادغام آن با اندروید گوگل نیز  در این زمینه موضع گیری کرد.

گوگل سیستم عامل کروم را به عنوان یک سیستم عامل جدید برای لپ تاپ های ارزان قیمت عرضه کرد ولی عدم استقبال گسترده از آن گمانه زنی در مورد پایان کار کروم را در ماه های آینده افزایش داده بود. حال گوگل به پشتیبانی از سیستم عامل خود پرداخته و می گوید هدف از ابداع کروم بهره گیری از مزایای خدمات کلود بود تا همه اطلاعات کاربران در وب ذخیره شود و کروم قرار است کماکان باقی بماند.  

بر اساس بررسی ها تنها 3 درصد از لپ تاپ های عرضه شده در سال گذشته مجهز به این سیستم عامل بوده اند و گوگل به دنبال مذاکره با برخی مدارس و دانشگاه ها برای افزایش استفاده از لپ تاپ های مجهز به کروم است.

هیروشی لاک هایمر به جزییات برنامه های آتی گوگل برای کروم و آندروید اشاره نکرده و صرفا گفته ما در تلاشیم تا هر دوی آنها را تا سرحد امکان بهتر کنیم.   
تعداد بازدید:   ۸

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >