ويژوال بيسيک ۶ بدون نياز به نصب قابل حمل – Visual Basic 6.0 Portable

1391/5/1 0:0
اين هم نسخه ي قابل حمل و بدون نياز به نصب برنامه نويسي ويژوال بيسيک6 با استفاده از اين نسخه شما به راحتي با داشتن يک کول ديسک و يا فلش هاي متصل به USB به راحتي مي توانيد اين نسخه را در تمام کامپيوتر ها اجرا کنيد و هميشه همراه خود در کنارتان داشته باشد.

 

اين برنامه را از طرف سايت IT دانشگاه تقديم به تمامي برنامه نويسان عزيز مي کنيم. اما نسخه هاي پرتابل ممکن است امکانات نسخه اصلي را نداشته باشند يا در هنگام کارError را اعلام کنند به خصوص آنهايي که توسط کسان ديگري ساخته مي شوند و اين نسخه هم مستثني نمي باشد. ولي مزيت آن اين است که مي توانيد بدون نصب نسخه کامل خيلي سريع به محيط برنامه نويسي Visual Basic ‌دسترسي داشته باشيد و مثلا برنامه خود را لود کرده و اجرا و تست و ويرايش کنيد. توجه: براي اجراي برنامه بعد دانلود فايل را با برنامه ي WinRAR از حالت فشرده خارج کرده و Vb6.exe را اجرا کنيد.
ويژوال بيسيک چيست ؟
ويژوال بيسيک توسعه يافته زبان برنامه‌نويسي بيسيک مي‌باشد. بيسيک توسط پروفسور جان کمنسي و توماس کرتز از کالج دارتموث براي نوشتن برنامه‌هاي ساده ايجاد شد. طراحي آن از اواسط دهه ۱۹۶۰ آغاز گرديد. ويژوال بيسيک تا نسخه ۳ به صورت ۱۶ بيتي بود. از نسخه ۵ به بعد فقط ويرايش ۳۲ بيتي آن ارائه شد. (نسخه ۴ هم به صورت ۱۶ بيتي و هم به صورت ۳۲ بيتي عرضه شده بود.)ويژوال بيسيک از نسخه ۶ به بعد بر پايه چارچوب دات‌نت (NET.) ارائه شد. اگر چه با ظهور ويژوال بيسيک دات نت اکثر برنامه‌نويسان ويژوال بيسيک ۶ به آن گرويدند، ولي نسخه ۶ همچنان طرفداران ويژه‌ي خود را دارد.ويژوال بيسيک براي توسعه سريع نرم افزار (RAD يا Rapid Application Development) بر پايه رابط گرافيگي کاربر (GUI يا Graphical User Interface) توسعه داده شد. دسترسي آسان و سريع به پايگاه دادهها با استفاده از DAO ،RDO يا ADO و ايجاد کنترل‌هاي اکتيو ايکس از جمله مواردي هستند که اين زبان را براي RAD مناسب کرده‌اند.برنامه‌نويسي در ويژوال بيسيک به صورت رخدادگرا مي‌باشد. در برنامه‌نويسي تجاري، ويژوال بيسيک جزء محبوب‌ترين‌ها است. بنابه آماري که در سال ۲۰۰۳ منتشر شد، ۵۳٪ از برنامه‌هاي تجاري با استفاده از اين زبان توليد شده‌ اند.

Visual-Basic_6__Portable.rar

            رمز فایل : it.bpums.ac.ir


   
تعداد بازدید:   ۱

 


چاپ | ارسال به ايميل
< >