نرم افزار براي نمايش متن شعرها در زمان پخش آهنگ ها MiniLyrics v6.4.236

1391/5/1 0:0
گوش دادن به موسيقي و آهنگ هاي مورد علاقه امروزه به عنوان يکي از بهترين سرگرمي هاي هر فرد مي تواند منسوب شود. گوش دادن به آهنگ هاي مورد علاقه از خوانندگان محبوب که شايد هر يک از آن ها نيز براي هر فرد داراي خاطره اي باشد. در کشور ما بسياري از افراد و به خصوص جوان تر ها به موسيقي و آهنگ هاي غير ايراني نيز بسيار علاقه دارند.

 

خوانندگان غربي که شعرها و آهنگ هاي آنان ممکن است براي هر کاربر بسيار مورد توجه قرار گيرد. بسياري از افراد علاقه مند به اين دسته از آهنگ ها به علت ضعف در زبان و درک شعر آهنگ هاي مورد علاقه خود دچار مشل مي شوند و براي فهم بيشتر از شعر مورد نظر خود در اينترنت به دنبال متن شعر ( Lyric ) آن آهنگ خواهند گشت.
MiniLyrics نام نرم افزاري مي باشد که کاربران مي توانند به کمک آن متن شعرهاي مربوط به آهنگ در حال پخش را مشاهده نمايند. به کمک اين نرم افزار که به صورت خودکار در هنگام پخش آهنگ مورد علاقه کاربر اقدام به نمايش متن شعر نيز مي کند کاربران مي توانند از ويژگي هاي ديگري همچون قابليت پشتيباني و سازگاري اين نرم افزار با 19 پخش کننده مختلف ، قابليت استفاده از نرم افزار بر روي Windows Mobile ، داراي چندين پوسته مختلف براي تغيير ظاهر نرم افزار و ... استفاده نمايند. اين نرم افزار محصولي از شرکت Crintsoft مي باشد.

minilyrics.v6.4.236.rar

         رمز فایل : it.bpums.ac.ir

 


   
تعداد بازدید:   ۶

 


چاپ | ارسال به ايميل
< >