باز کردن فايل هاي ناشناخته با نرم افزار open with

1391/5/1 0:0
يکي از مشکلاتي که شايد بيشتر کاربران رايانه با آن مواجه مي‌شوند، فايل‌هاي ناشناخته‌اي است که پسوند خاصي ندارند، بنابراين براي استفاده از آن بايد وقت زيادي را صرف کرده تا بتوانيد آن را با برنامه مخصوص به خود باز کنيد. فرض کنيد شما فايل PDF داريد و نمي‌دانيد که PDF است،‌ حال شايد براي بازکردن آن با برنامه‌هاي متعددي شانس خود را آزمايش مي‌کنيد ولي هيچگاه به نتيجه‌اي نرسي OpenWith! نام نرم‌افزار ساده و بسيار کاربردي مي‌باشد که مشکل شما را مي‌تواند به راحتي حل کند.

 

مراحل کار اين نرم‌افزار به اين صورت است که:
۱- ابتدا اين برنامه را دانلود ‌کنيد.
2- پس از نصب، شما مي‌توانيد بر روي هر فايلي که نمي‌شناسيد کليک راست کرده و گزينه OpenWith.org - How do I Open This را انتخاب کنيد.
3- در مرحله بعد پنجره‌اي براي شما باز مي‌شود که حاوي دو پيغام است:
الف- شما نرم افزار مورد نياز براي باز کردن آن فايل را داريد. در اين صورت شما به راحتي مي‌توانيد با زدن دکمه Open فايل مورد نظر خود را باز کنيد.
ب- شما نرم‌افزار مورد نياز براي باز کردن آن فايل را نداريد. در اين صورت برنامه به شما پيشنهاد جالبي مي‌دهد و به شما سبک‌ترين نوع باز‌کننده آن فايل را جهت دانلود ارائه مي‌کند. شما مي‌توانيد آن را از طريق Openwith دانلود و نصب کرده، سپس از فايل خود استفاده نمائيد.
در ضمن به کمک اين نرم‌افزار شما مي‌توانيد از آخرين پسوندهاي اضافه شده به آن نيز آگاهي پيدا کرده و باز کننده آن را نيز به صورت مستقل دانلود نمائيد.
پيدا کردن کد رنگها
بيشتر کساني که کار طراحي مي‏كنند بارنگ ها سر و کار زيادي دارند. يکي از چيز هايي که هر طراحي در هر زباني بايد بداند، کد رنگهاست . به طور مثال رنگ سفيد تو زبان HTML به صورت#FFFFFF است . چون فراواني رنگ ها زياد است پس به ياد سپردن کد آن‏ها کار راحتي نيست .
نرم ا فزار 415 کيلو بايتيInstant Eyedropper اين امکان را مي‏دهد که کد رنگ ها را در زبان هاي مختلفي مثل HTML , Delphi , VB به راحتي پيدا کنيد.
ابتدا نرم افزار رادانلود کنيد . وقتي برنامه نصب شد بر روي آن کليک کنيد واجرا كرده تا آيکون برنامه در systry ظاهر شود.
حالا مطابق شکل بالا موس را روي آيکون برنامه کليک فشرده و در همان حالت رو به پايين نگه داريد ، روي رنگ مورد نظر رفته رها کنيد . کد در Clipboardشما ذخيره شده، مي‏توانيد هر جا خواستيد Paste کنيد. بـــراي تنظيم زبان مورد نظر که کد رنگ را براي آن مي‏خواهيد روي آيکون برنامه در Systray ويندوز راست کليک کنيد و زبان خودتان را انتخاب کنيد.

OpenWith_Installer

         رمز فایل : it.bpums.ac.ir


   
تعداد بازدید:   ۱۲۱

 


چاپ | ارسال به ايميل
< >